» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Mesazh nga veronika prej Wed 22 Jan 2014, 09:17


Njė aktivist nė Bjellorusi e ka regjistruar papagallin e tij si kandidat nė zgjedhjet lokale.
Kastus Zhukouski nga qyteti Homel ka paraqitur njė dokument identifikimi tė pėrpunuar nė komisionin e zgjedhjeve, ndėrsa komisioni e ka pranuar atė dhe e ka regjistruar si kandidat.
Aktivisti, i cili shprehet se me kėtė kėrkon tė vėrė nė pah pa dobishmėrinė e politikės bjelloruse, ka tėrhequr dokumentet pėr tė shmangur ndonjė dėnim tė mundshėm.
Por, ai thotė se papagalli Yasha, e ka “ėndėrr tė hershme qė tė jetė kėshilltar”. Zhukouski tregon se, slogani i papagallit ėshtė “Ku janė paratė?” dhe “Dua tė ulem nė dhomėn e kėshillit”.
Papagalli ka dalė nga gara sepse “tė qenit kėshilltar rajonal nuk ėshtė shumė prestigjioze pėr tė”, tregon Zhukouski. /Shekulli/Telegrafi/
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10360
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Mesazh nga albi prej Fri 24 Jan 2014, 15:27

po dhe ka  deputet si flasin si papagall ama  nuk kan kuptim  ne biseden e tyre
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi