» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 21 Jan 2014, 11:51

Kam nje pyetje. A eshte e mundur te dihet kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11285
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga albi prej Tue 21 Jan 2014, 14:07

ne nuk kelm lidghje me Fasebook atje kerkoje
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Jan 2014, 14:33


Albanian_Girl shkruajti:Kam nje pyetje. A eshte e mundur te dihet kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?
Facebook nuk dergon njoftime nese ndonjeri nga miqt tuaj te ka fshi nga lista  Very Happy . Eshte nje metode ku mundesh me gjet dhe me dite kete.
Percjelli udhezimet qe po ti jap dhe provoje ke per ta pare se funksionon:
https://chrome.google.com/webstore/detail/unfriend-notify-for-faceb/ahigpjeolkfgjdaeodlmaceggigbpeoh?hl=en
Pasi te hapet linku Unfriend Notify for Facebook atehere kliko lart nga ana e djathte ku shkrun ADD TO CHROME
Per ta pare listen kush ju ka heq nga shoqeria kliko te FRIENDS ne profilin tuaj dhe me pas kliko LOST FRIENDS
Kjo eshte e tera dhe ke me pa kush te ka fshi nga shoqeria  Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Wed 22 Jan 2014, 22:04, edituar 2 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga veronika prej Wed 22 Jan 2014, 21:48

Une nuk po mundem ta instaloj kete add to chrome !? Kliko Ketu po me del www.tinypic.com ?
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10285
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga Naki prej Wed 22 Jan 2014, 22:01


Ops e kam vure gabim linkun do e korrigjoj add to chrome tani.
Nese doni ta gjeni facebook gjithashtu ka aplikacionin 
Kliko Ketu
Me duket se nuk  do te kete nevoje ngase facebook se shpejti do te deshtoj. Une personalisht jam ne largim nga ky rrjet social i cili per mua eshte i deshtuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mundem ta gjej kush me ka fshi nga shoqeria ne Facebook?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi