» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Oppo Neo, model i ri i telefonit pėr 215 dollarė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Oppo Neo, model i ri i telefonit pėr 215 dollarė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 19 Jan 2014, 18:02


Prodhuesi kinez, Oppo ka zyrtarizuar modelin e ri tė telefonit, Oppo Neo, tė cilin e ka listuar tek modelet mesatare tė telefonave tė menēur.
Oppo Neo posedon ekranin e ndjeshėm nė prekje me diagonalen prej 4.5" nė IPS LCD, i cili ėshtė mė sensitiv dhe i ndjen prekjet edhe kur preket nga duart me dorėza, si dhe rezolucionin prej 854 x 480 pikselėve me densitet prej 217ppi pėr piksel.
Modeli i ri i telefonit Neo mbėshtetet nga procesori 1.3GHz dual-core CPU. Pesha e Oppo Neo ėshtė vetėm 130 gram ndėrsa dimensionet e telefonit janė: 132 x 65.8 x 9.2mm, qė e bėjnė kėtė telefon mjaft tė hollė pėr kategorinė nė tė cilin i njėjti garon.
Mbi versionin Android 4.2 Jelly Bean ėshtė e ndėrtuar edhe ndėrfaqja e njohur si Oppo ColorOS, e cila e bėn dizajnin e softuerit tė telefonit paksa mė unik.
Ndėr tjera, Oppo Neo posedon edhe dy kamera – atė tė pasmen me 5MP si dhe kamerėn e pėrparme pėr video komunikim, e cila vjen me 2MP. Ēmimi i kėtij modeli tė ri tė telefonit nga Neo ėshtė 215 dollarė. / Telegrafi /
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi