» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Mesazh nga AC_Milano prej Sun 19 Jan 2014, 14:07

avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 7761
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Mesazh nga lando prej Tue 24 Nov 2015, 16:53

une them te drejten e vleresoj shum c.ronaldon sepse ai eshte me lojtar me i mire dhe ka bere je super gol celebrate13
avatar
lando

Shteti : america new yourk
Postime : 2
Kyējet nė forum : 2258
Regjistruar mė : 24/11/2015
Profesioni : futbollist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi