» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjeli mė i mirė nė botė jeton nė Kosovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjeli mė i mirė nė botė jeton nė Kosovė

Mesazh nga studentja prej Sat 28 Dec 2013, 14:23

Ramadan Merovci nga Vushtrria pretendon tė arrijė me gjelin e tij nė libėr tė Ginisit..
Gjelin e bėnė tė veēantė kėndimi i tij, qė kėto thuhet se u zgjat nė 66 sekonda. E kjo kohė po pretendohet tė jetė shumė mė e lartė se e gjelave tė zakonshėm.
Merovci qė thotė se kėndezi i tij ėshtė i vecante, pasi ėshtė racė autoktone e kosovės, po shpreson se qėllimi i tij do tė realizohet
Kjo racė e vecantė qė vjen nga Drenica, pėrveē nė Vushtrri gjendet edhe nė Mitrovicė e Prishtinė.
Merovci, qė mė profesion ėshtė polic, ka 5 gjela tė tillė, por tjerėt nuk kėndojnė gjatė sa ky me tė cilin po e pretendon ginisin. /Klan/
avatar
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 11444
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi