» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


peshku dhe kali

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

peshku dhe kali

Mesazh nga edita selimi prej Thu 12 Dec 2013, 17:02

na ishte nje her nje peshk dhe nje kal kali ishte untuar dhe nuk dinte se qka te hante nje dit ai shkoi ne nje dyqan dhe bleu rrobat si nje fukara i veshi rrobat dhe doli ju lutem me jep para do t'ia tregoj fatin e juaj nje njeri ja dha 150 dollar dhe i tha ti ke me pas gjithmon para kur vjen tjetri ja jep 5000 dollar zoteria i tha po unė qfar fati kom ti e ki me te madhin ne botė

edita selimi

Shteti : peshku dhe kali
Postime : 1
Kyējet nė forum : 4503
Regjistruar mė : 12/12/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi