» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ia hedh grepin Miranda-s

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ia hedh grepin Miranda-s

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Nov 2013, 14:09Aktori Leonardo DiCaprio njihet pėr atė se e pėlqen tė lidhet me manekine dhe duket se nuk ka pritur gjatė pėr t’ia hedhur grepin supermodeles sė Viktoria’s Secret, Miranda Kerr, e cila kohė mė parė ėshtė ndarė nga bashkėshorti.
DiCaprio dhe manekinia e bukur janė fotografuar nė njė darkė nė Las Vegas nė shoqėri edhe tė miqve tė tjerė, ndėrsa njė mysafir i restorantit ka thėnė se ata janė argėtuar mjaft mirė. Miranda ishte ulur pėrballė Leonardo-s dhe gjatė tėrė kohės kanė biseduar me njėri-tjetrin.
Miranda muajin e kaluar kishte njoftuar se ėshtė ndarė nga bashkėshorti pas tre vitesh sė bashku. Dhe duket se ajo shumė shpejt e ka harruar burrin e saj dhe dėshiron tė filloj lidhje tė re, ndėrsa DiCaprio duket se nuk dėshiron tė humbas kėtė rast.

/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi