» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mamaja e kėshillon tė mendoj mė shumė pėr dashurinė.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mamaja e kėshillon tė mendoj mė shumė pėr dashurinė.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Nov 2013, 14:05Rita Ora dhe i dashuri i saj Calvin Harris, po planifikojnė njė pushim romantik, pėr tė ringjallur romancėn e tyre. Kėngėtarja kosovare dhe i dashuri i saj DJ, janė kėshilluar nga mamaja e Ritės qė tė udhėtojnė nė njė zonė tė largėt tė Irlandės, me qėllim qė tė pėrpiqen tė shpėtojnė lidhjen e tyre, e cila kohėve tė fundit ka rėnė nė krizė.
Ēifti ka pasur probleme qė tė gjej kohė pėr njėri-tjetrin, pėr shkak tė presionit pėr tė mbajtur ritmin e karrierave tė tyre tė suksesshme nė muzikė. “Rita dhe Calvin muajve tė fundit rrallė herė qė e kanė parė njėri-tjetrin dhe ajo dėshiron t’i jap fund kėsaj. Ajo mendon se po merret shumė me punėn e saj dhe kur ata takohen mes veti, ai nė tėrėsi ėshtė i preokupuar me gjėra tjera”, ka thėnė njė burim.
“Mamaja e Ritės, e cila ėshtė njė psikoanaliste, u ka sugjeruar qė tė marrin njė pushim dhe tė shkojnė nė ndonjė vend tė largėt dhe tė izoluar, pėr tė parė nėse mund tė kėnaqen duke qenė sė bashku dhe mos t’i bezdis askush tjetėr”, ka shtuar burimi. Mamaja e kėngėtares 22-vjeēe, shpreson se njė mini-pushim nė bregdetin perėndimor tė Irlandės, do t’i ndihmoj ata qė tė relaksohen nga qendra e vėmendjes dhe tė kalojnė ca kohė sė bashku.
“Ajo brengoset se vajza e saj nuk ėshtė duke menduar shumė pėr tė ardhmen e saj. Calvin ėshtė pajtuar pėr tė shkuar nė pushim nė Irlandė, pasi ai nuk dėshiron tė humbasė tė dashurėn e tij. Sė fundmi shumė herė ėshtė dukur se ata do tė ndahen. Dhe duket se edhe Rita do tė gjej pak pushim nga orari i saj i ngjeshur muzikor”, ka shtuar burimi.
Rita sė fundmi kishte deklaruar se nuk do tė heq dorė nga i dashuri i saj, pasi e di se ai ėshtė njė djalosh i vlefshėm pėr tė. “Kur diēka ėshtė e vlefshme pėr ta pasur, atėherė gjen kohė pėr tė. Kur dėshiron diēka, ti e bėn tė ketė sukses”, kishte deklaruar Rita, e cila ditė mė parė kishte probleme shėndetėsore.

/ ZERI INFO/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi