» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Mungon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me Mungon

Mesazh nga Ervis Xhezo prej Fri 13 Sep 2013, 18:48

Do me pelqente Ta kisha fizikun Tend Afer
Te Nuhasja Miresine Tende
Dhe Me Syt e Tu Te Fshija Gabimet e Mia
e Kur Lotet Te Te Dilnin
te ti fshija Me Puthje Te Buta
kur zemra fort te te rrihte
Do Te Afroja Shpirtin Tim Qe Ta Qetesonte...e Kur Buza Jote Te Qeshte ..At'her Zemra Ime Do T'gezonte ...

Ervis Xhezo

Shteti : tirane
Postime : 2
Kyējet nė forum : 4671
Regjistruar mė : 13/09/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Sep 2013, 21:42

Vetja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 14 Sep 2013, 14:42

prindit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Katilja prej Sat 14 Sep 2013, 19:56

Ai po ctbesh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 14 Sep 2013, 22:39

dikush
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Katilja prej Sun 15 Sep 2013, 14:05

femijeria

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sun 15 Sep 2013, 16:03

prishtina ime
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Mar 2014, 13:43

Me Mungon Vetem Nena ime Sad Askush tjeter Pervec Nenes....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga princesse prej Sat 15 Mar 2014, 21:34

Shoqeria e dikurshme kur njeriu behet me femije me nuk eshte shume e lire.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10854
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Mar 2014, 21:43

Vetem Nena ime Sad ....Askush tjeter....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Mar 2014, 21:51

Ngrohtesia e Prinderve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Mar 2014, 21:51

Me mungon vetevetja-ajo qe isha dikur...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 15 Mar 2014, 22:02

Me mungon shum nena ime
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Wed 19 Mar 2014, 12:12

Me Mungon Nena ime. Sad ....Pervec Nenes Askush tjeter....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Wed 19 Mar 2014, 13:58

Me Mungon shum Familja ime
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Eidisi prej Wed 19 Mar 2014, 14:44

Me mungojne pushimet  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5726
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Wed 19 Mar 2014, 14:52

Me Mungon njona e pa e njofshme Very Happy
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Feb 2015, 20:07

Mė Mungon Nėna ime .... Sad" alt="Sad" title="Sad">

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Wed 18 Mar 2015, 09:39

Mė Mungon .... Nėna ime dhe Fjalet e saj.... Sad  Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 18 Mar 2015, 13:11

Me mungon femijeria, kur lauja tere diten dhe nuk qaja koken per asgje...
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10376
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi