» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar i bėn mjeku i korruptuar pacjentit ketu nė Shqipėri !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfar i bėn mjeku i korruptuar pacjentit ketu nė Shqipėri !

Mesazh nga edvini084 prej Thu 12 Sep 2013, 23:08

Cfar i bėn mjeku i korruptuar pacjentit ketu nė Shqipėri !
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 6409
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar i bėn mjeku i korruptuar pacjentit ketu nė Shqipėri !

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 18:08

Nė kushtet shqiptare sot paga ėshtė e ulėt. Kjo nuk justifikon nė asnjė moment kėrkesėn e mjekėve pėr para nėn dorė nė institucione publike. Nėse nuk i pėlqen paga le tė hapė njė klinikė private dhe aty tė shpalosi talentin e tij si dhe ē'ka pėrfituar pėr 15 vjet nė shkollė. Problemi ėshtė se kjo i duket tejet e vėshtirė (dhe ėshtė) prandaj preferojnė t'i bien "qylit" nė spitalet shtetėrore ku punojnė me mjetet shtetėrore tė cilat paguhen po nga popullsia. Pra njė qė ka paguar tėrė jetėn dhe nė njė moment jete a vdekjeje shkon nė spital, detyrohet tė paguajė njė palo doktor i cili tallet me jetėn e tij. Tė bėsh shantazh me jetėn ėshtė krim. Kur ndonjė mjeku i fluturon koka, sinqerisht nuk mė vjen keq. E ka kėrkuar!
Mjeket e korruptuar jane me te poshtrit pasi luajne me jetet e njerezve.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi