» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cilėt janė mė tė aftė tė ruajnė sekrete, femrat apo meshkujt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilėt janė mė tė aftė tė ruajnė sekrete, femrat apo meshkujt?

Mesazh nga princesse prej Thu 12 Sep 2013, 17:10

Pyetje, sė cilės nuk mund ‘i japim njė pėrgjigje tė prerė.
Cili ėshtė mendimi juaj?
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10785
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėt janė mė tė aftė tė ruajnė sekrete, femrat apo meshkujt?

Mesazh nga Katilja prej Thu 12 Sep 2013, 17:59

meshkujt se femrat sa te zihen me njera tjetren nxjerrin tlara tpalara ne shesh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėt janė mė tė aftė tė ruajnė sekrete, femrat apo meshkujt?

Mesazh nga E_Bukura prej Thu 12 Sep 2013, 21:17

E sakt ate cfar shkruajti moderatorja me larte
avatar
E_Bukura

Shteti : Prishtinė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 10149
Regjistruar mė : 21/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilėt janė mė tė aftė tė ruajnė sekrete, femrat apo meshkujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi