» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Messi bėhet “haxhi” nė Jerusalem (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Messi bėhet “haxhi” nė Jerusalem (Video)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Aug 2013, 22:01Lionel Messi ėshtė bėrė haxhi pėr njė moment, nė vizitėn qė po ia bėn Barcelona Lindjes sė Mesme, pėrkatėsisht Izraelit dhe Palestinės, nė turneun pėr paqe.
Ylli argjentinas e ka vizituar qytetin e Jerusalemit, pėr tė cilin luftojnė ta kenė tė vetin kėto dy shtete, ndėrsa ai shihet me njė kapelė nė kokė, siē e vendosin besimtarėt e fesė hebreje.
Njėjtė si ylli argjentinas, edhe lojtarėt tjerė tė Barēės dukeshin si "haxhinj", pasi e vizituan ‘Murin Vajtues’.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi