» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Veshja e ēuditshme e Rita Orės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Veshja e ēuditshme e Rita Orės

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Aug 2013, 21:53


Rita Ora vazhdon tė befasojė nė tė gjithė shfaqjet e saj muzikore, me stilin e saj unik tė tė veshurit.
Kėngėtarja me origjinė shqiptare, u shfaq nė skenėn muzikore tė “Oxegen” nė Dublin, Irlandė, me njė veshje tė ēuditshme ngjyrė ulliri, domethėnien e tė cilės shumė pak persona arritėn tė kuptonin.
Megjithatė, pėr 22-vjeēarjen, ndonėse e mėsuar me shumė shfaqje muzikore, ajo nė Irlandė ishte e veēantė.
”Oxegen, nuk na intereson pėr shiun. Shikohemi nė skenė, nė 7,15! Yeeeeeaaaahhhhh”, shkroi Rita nė profilin e saj nė “Twetter”, disa orė para se tė ngjitej nė arenėn e votuar si festivali mė i mirė europian nė dy vitet e fundit radhazi.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi