» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Genta thotė “Si ty nuk ka” (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Genta thotė “Si ty nuk ka” (Video)

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Jul 2013, 20:59
Kėngėtarja shqiptare, Genta Ismajli, ashtu siē kishte paralajmėruar, ka publikuar kėngėn e saj tė re me klip “Si Ty Nuk Ka”.
Si zakonisht, Genta shfaqet shumė seksi nė videoklipin e ri, krahas kėngės verore qė pritet tė jetė ndėr top hitet e kėsaj stine.
Kėngėn e kanė punuar Adi Hila nė muzikė, kurse videoklipin e ka punuar UrbanGraphics.
Ky projekt i Gentės vjen pas suksesit tė jashtėzakonshėm tė kėngės “E Kam Provuar”. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi