» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lady Gaga pa tualet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Lady Gaga pa tualet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Jul 2013, 20:57


Jemi mėsuar qė personazhet e showbiz ti shohim tepėr tė bukur nėn efektin e tualetit dhe parukeve, por kur shfaqen nė versionin “natyral” shpesh herė lėnė shumė pėr tė dėshiruar.
Lady Gaga, e famshme pėr stilin e veēantė, paruket e shumta dhe tualetin e ekzagjeruar, ka postuar njė foto ku shfaqet 100% natyrale. Ylli i muzikės pop shfaqet e zbehtė nė fytyrė, me flokėt shumė tė errėt, vetullat dhe qerpikėt gati tė padallueshme.
Bashkė me foton, Gaga ka postuar:“ARTPOP si veēantia e gishtėrinjve tė mi tė pėrgjakur. Ėshtė diēka e frikshme tė rivizitosh gjėrat qė ndodhen tė fshehura, dhimbja e tė kaluarės sonė. Por gjithēka kam gjetur ka qenė e vėrtetė dhe me pasion. Mendoja se isha shkatėrruar sė brendshmi. Jam e gatshme tė luftojė, le tė nisė muzika“.
Gaga sapo ėshtė zgjedhur nga revista “Forbes” si personazhi nėn 30 vjeē mė i paguar. Sipas revistės prestigjioze, Miss Germanotta ka fituar gjatė 12 muajve tė fundit rreth 80 milionė dollarė, pavarėsisht se u detyrua tė ndėrpresė turneun e saj botėror pėr shkak tė njė ndėrhyrjeje kirurgjikale nė ije. Gaga ėshtė vendosur nė krye tė listės, duke lėnė pas Taylor Swift e cila kryesonte nė vitin 2012. /shqip/ zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi