» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nora nxehet nė Dubai

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nora nxehet nė Dubai

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:21


Nora Istrefi ėshtė duke i ndjerė “pasojat” e temperaturave tė larta gjatė qėndrimit tė saj nė Dubai, dhe nuk ka ngurruat tė na i tregojė pėrmes rrjeteve sociale.
Pasi kaloi pushimet nė bregdetin e Adriatikut me tė fejuarin e saj Robetin, dyshja janė ndarė pėr disa ditė.

Kėngėtarja kosovare kėsaj here ka udhėtuar nė Dubai vetėm dhe e shoqėruar nga shoqe tė saj, por ėshtė “nxehur” nga temperaturat e larta qė dominojnė nė kėtė vend.
Ajo ka postuar disa fotografi seksi nė Instagram, duke pozuar nė plazhet e Dubait e veshur nė bikini dhe duke shfaqur linjat e saj tė pėrkryera tė trupit.

Siē raporton Albavipnews, pasi ka udhėtuar e vetme, Nora veē tė nxehtit ka filluar tė ndjejė edhe mungesėn e Robertit, tė cilėn e ka shfaqur nė mėnyrė “provokative”.
“Robert, me mungon, puthje...”, ka shkruar Nora nė njėrėn nga fotografitė seksi tė postuara.
/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi