» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk e qan kokėn pėr fansat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nuk e qan kokėn pėr fansat

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:18


Miley Cyrus e ka pranuar se nuk brengoset se imazhi i saj kontrovers mund tė ‘infektojė’ fansat e saj tė moshės sė re, tė cilėt deri mė tani janė kėnaqur me imazhin e saj tė mirė nė serinė 'Hannah Montana'.
Ylli i hitit 'We Can't Stop' kishte bėrė emėr me serinė e lartpėrmendur, para se tė ndryshonte imazhin e saj nga njė vajzė e mirė, nė njė vajzė tė shfrenuar dhe ajo thotė se “Hannah Montana” ishte vetėm njė mėnyrė pėr t’i arritur qėllimet e saj tė vėrteta.
/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi