» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dita e 1 majit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dita e 1 majit

Mesazh nga Katilja prej Mon 08 Jul 2013, 14:06

per gjith sot eshte dit gzimi te themi per mua vdekje per se gjalli se pikerisht sot para nji viti gjeta dashurin e jetes tyme.. por sot ate e humba pergjithmon. me dridhen kembet shttrengoj dhembet dhe skam zgjidhje dhe si cdo e thier, e trishtuar mallkoj atė me gjith ... cfar te bej sedi kurr kam ndegjuar fjalet me te renda nga ai dhe prap kam qendruar pran tyj kurr e dija se tallet me mua dhe lejoja kurr e dija se nuk me donte nuk ndjen gje per mua serish qendroja si nje tel qe tingellonte kurr e prekte pranija e tyj... lotet nuk jan zgjidhje te mbillem te vuaj poashtu .. te gjith mund te thuan jeta vazhdon por sdo ta thonin farre atė ne qofse do ta dinin cfar ndjej ne shpirt.. lumturia po tretet pik per pik por sdo ta mohoj kurr se ki vit qe kalova ishte i embel njekohsisht dhe helmues gjė qe ato dit qė ato dit kan qen ditet e kalendarit me te paharuara ne jeten tyme.. nuk besoj se per mua ndonjeher cel pranverse sic thon dhimja asnjeher slargohet vetem te meson te jetosh me tė... ahh cfar dhimje, pse thon se dashuria nuk eshte semundje kurr mu me dhemb i gjith trupi, ku jam humbur farre nga kjo bot ku gjithmon fitira e tyj me del para sive dhe smun tė durroj.. rri e heshtur dua ta fsheh kete dhimbje por seshte zgjidhje dua ta shpraz zemren se po cmendem.. po rrotullohen reth meje ditet qe ishim bashk dhe mallkoj ate gjithashtu edhe vehten, se lejova te me fundoset jeta ne nje oqean qe ska shpetim.. jam e rre por kuptoj si nje krejtsisht e pjekur se jeta em ka mesuar teper qe tani.. nuk e di cfar te bej met vertet sedii.. po shtrengoj vetvehten mundohem te jem e fort por e pamundur.. ashtu si syt qe laj nga lotet dua ta laj edhe zemren tyme nga kjo dhimje por eshte e pamundur se aty ka nje plag qe nuk mbillet kurre mallkuar qoft 1maji(2007).. gjithashtu mallkuar qoft dhe ai i cili ma shkaktoj kete vuajtje qe tani....

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi