» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miq Pėrgjithmone.....''

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Miq Pėrgjithmone.....''

Mesazh nga Katilja prej Mon 08 Jul 2013, 09:37

Perse me genjeve?
-Ti e di nuk deshiroj gjithmone te them si jam une.Mendoj ngahera po sikur te trishtoj.
-Eshte sekret te me thuash se si ndihesh ti?
-Jo eshte them vetem..trishtim sepse kurdohere jam vetem.Macja ime i le kelyshet dhe ulet ne preherim tim qendron nje cope here duke me shikuar pastaj iken dhe ajo.Te pakten nukjam dhe aq vetem.
-Pastaj ti me thua te blej nje njeri dhe zemres time ti vesh ndjenja te tjera por nuk mundem besome....nuk deshiroj te jem nje akullnaje qe thyhet
-Do te me harrosh?
-Jo kurre...
-Do te ishte me mire te ikje larg pa me thene nese me harron...
sepse nuk deshiroj te kem vdekur per se gjalli..ti nuk e din sesa shume te dua une ...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6727
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi