» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zhurmė nė Heshtje....''

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zhurmė nė Heshtje....''

Mesazh nga Katilja prej Mon 08 Jul 2013, 09:36

-Ishte ne grahmat e fundit te jetes,edhe atehere kishte nje deshire si perhere i lexova lotin qe rreshkiste ne sy duhet te kete patur nje arsye pse qante.Megjithese e dija fare mire pa me then ajo.
-Problemi i vetem eshte se une zhytem thelle ne gjithcka. Ne kenge, ne premtime , ne njerez..."Si mund tė thuash se ke jetuar kur nuk ke njė histori pėr tė treguar?"
-Nuk e kishte degjuar kurre ta thoshte ate fjale.....besoi se nuk e kishte dashur asnjehere.Por ndoshta se dinte nuk ja thoshte sepse mund ta kishte lenduar me shume.Dhe ajo qante qante vazhdimisht...sikur ta kishte ditur se ai nuk ja tha kurre ate fjale por syte e tij e shprehnin gjithe kete dashuri.....Ditet iu zvogeluan dhe vetja i ndihej kaq miope saqe edhe mizen e kishte zili dukej me e lire se ajo vete...por ne fund...ne fund dicka krisi dhe ra...Zemra e saj u thye..
Do te me marre malli i tha ajo...Besome se te nesermes si dihet.Vetem shpresoj te te shikoj sikur pak me shpesh ...vetem sado pak te shikoj dhe keshtu do mbushem me fryme serisht.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6736
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi