» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te dua

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te dua

Mesazh nga Katilja prej Tue 02 Jul 2013, 19:42

Se dije sa shum te desha thjesht
luajte si loder me mua
a skiur zoti tma fal kėtė mėkat
tė madh qė e bėra duke tė dashur ty me shum se veten
ah sikur te kisha afer ktu e tė mos mendoj per vdekjen kurr
shpresoj qe zoti tme ndihmoj dhe me ndihmen e tij nga zemra ta largoj
sdu me menu mo per ty sdu as menjen me vra
po kaniher po du met thon qysh po ki ftyr perpara me um dal
funi funit skom qa me fol se shumte du edhe gjithmon pom
doket se kom met dasht

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6730
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te dua

Mesazh nga Katilja prej Tue 02 Jul 2013, 19:42

"-Une si kam dashuruar ate s'do dashuroj kurre me tjeter njeri .."

Gabohesh , do dashurosh akoma me shume , do jete nje Dashuri e pjekur , e matur por kjo s'do te thote qe s'do jete pasionante !
Do kuptosh qe ka njerez plot jashte qe po presin nje shans me ty .
Do kuptosh qe jo te gjithe meshkujt jane maskarenj , te paskrupullte dhe bastarde.
Do kuptosh qe perkedheljet qe ai te kushton jane Dashuria e shprehur cdo dite per ty.
Do kuptosh qe per ate je e vetmja dhe syte e tij ndriēohen sa here ti buzeqesh.
Do kuptosh qe fjalet e tij jane flori dhe jo te hedhura ne ajer "per te lenduar" ..

Por me shume nga te gjitha do kuptosh se Dashuria eshte : vendi ku shtepia s'do quhet e tille pa prezencen e tij brenda! Dashuria nuk eshte lendim, ofendim, semundje..Dashuria eshte Shtepia e dy Shpirtave!

Beso ne vetvete dhe prit ate qe meriton!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6730
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te dua

Mesazh nga Katilja prej Tue 02 Jul 2013, 19:42

Nuk bėj aspak ēudi
pse me magjepse mua
Tė fali bukuri, ty fati i bekuar.

Pėrpara bukurisė , nė gjunjė biem ne
Jam rob i perendis, dhe skllav mua mė ke

Ti linde tė magjepsėsh
e unė tė magjepsem
Pse duhet ta ndėrpresim ne,
ligjin e pėrjetshėm??

Jam fli i bukurisė
Ti bėhu fli e epshit
T'ia falim Dashurisė
Kujtimet e pėrjetshme...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6730
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te dua

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi