» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sė shpejti nuse

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sė shpejti nuse

Mesazh nga Vizitor prej Fri 28 Jun 2013, 22:40


Duket se ėndrra e kamotshme e yllit tė muzikės Nicole Scherzinger pėr t’u martuar, po realizohet, pasi i dashuri i saj Lewis Hamilton, sė shpejti do t’i shpallė asaj martesė. Kampioni nė Formula 1, i pyetur nėse do t’i shpallė martesė tė dashurės sė tij, ai ėshtė pėrgjigjur: “Jemi bashkė 5 vite, ēka ėshtė njė dėshmi e mirė. Shpresoj se kėtė do ta bėj sė shpejti, ndoshta edhe para pėrvjetorit tonė tė gjashtė”.
Nicole asnjėherė nuk e ka fshehur dėshirėn e saj pėr t’u martuar dhe pėr tė krijuar familje me Lewis, pasi ajo mendon se ai ėshtė mashkulli i duhur pėr kėtė. Lidhja e tyre ka qenė njėra nga mė stabilet nė shoubiznes.

/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi