» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Jun 2013, 23:07

Anėtari i Kėshillit bashkiak nė Whitby Town, Simon Parkes, pohon se ėshtė baba i njė fėmije jashtėtokėsor me emrin Zarka.
Nė njė intervistė pėr Northern Echo, ai ka thėnė se si fėmijė e kishin kidnapuar jashtėtokėsorėt dhe se e duan pėr shkak tė shpirtit tė tij e jo pėr trupin. Ndėrsa ka pohuar se edhe nėna e tij ka qenė jashtėtokėsore.
Ai ka shtuar se me njė jashtėtokėsore ka pasur marrėdhėnie seksuale katėr herė nė vit dhe me tė ka njė fėmijė.
Sipas tij, jashtėtokėsorėt ngjajnė me zvarranikėt, kanė figurė njeriu dhe sy tė mėdhenj, ndėrsa veē kėsaj janė shumė tė mėrzitshėm. /Telegrafi/
Parkes, i cili ėshtė instruktor i vozitjes, ka tre fėmijė me gruan e tij njerėzore, ndėrsa pohon se raporti seksual me alienon po i pengon nė marrėdhėnien me gruan e tij nė Tokė. /Telegrafi/ 

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Mesazh nga albi prej Mon 03 Feb 2014, 16:25

nuk besoj  ne ket trgim sepse ky njeri  po gnjen sepse jasht tosoret ende nuk jan  vrtetu si si jan te krijuar ose a egzistojn fare
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Mesazh nga Eidisi prej Mon 03 Feb 2014, 18:31

Sa  budallenj njerezit  aman hahaha genjeshter edhe te kaluares  se  genjeshtres ..

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5657
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Mesazh nga albi prej Mon 03 Feb 2014, 19:57

hahaha bash budallejn po ku jan ata jasht toksor se
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi