» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jam njė super-vajzė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jam njė super-vajzė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Jun 2013, 13:56

Nicole Neal ėshtė njė vajzė pa komplekse, e cila ėshtė e gatshme tė rrezikoj, edhe kur bėhet fjalė pėr pozimet gjysmė-lakuriqe. Dhe pikėrisht ky fakt ka bėrė qė ajo tė depėrtojė me hapa tė sigurt drejt Hollivudit. Nicole 22-vjeēe me tė drejtė konsiderohet si njė bionde fatale, e cila do tė jetė pasardhėse e denjė e biondes mė tė famshme tė Hollivudit, Pamela Anderson.

Redaktorėt e revistave tė njohura tė modės, por edhe ato pėr meshkuj, thjeshtė e adhurojnė qė ajo tė pozojė pėr ballinėn e tyre, kjo pėr faktin se format e saj tė jashtėzakonshme, janė plotėsisht natyrale, pasi siē ka deklaruar ajo disa herė, kurrė nuk do t’u nėnshtrohet operacioneve estetike me qėllim tė pėrmirėsimit tė pamjes. Ajo veten e quan si njė super-vajzė, e cila nuk dorėzohet para asnjė sfide dhe se gjithmonė del fitimtare.

“Mė duhet tė them se jam njė vajzė vėrtetė e guximshme, e cila pėrballet pa frikė me ēfarėdo sfide. Ndoshta mė mirė ėshtė ta quaj veten si njė super-vajzė, e cila gjithmonė nė fund triumfon”, ėshtė shprehur Nicole nė intervistėn dhėnė revistės “InStyle”, pėr tė cilėn edhe ka realizuar njė seancė tė nxehtė fotosh.

Por modelimi nuk ėshtė synimi i saj i vetėm. Ajo dėshiron ta provoj veten edhe si aktore dhe tashmė ka nė duar disa role, pėr tė cilėt thotė se do t’i studioj mirė, para se tė vendos.

“Dua t’i lexoj mirė skenarėt para se tė vendosi. Edhe pse nuk e kam problem qė tė pranoj edhe role tė cilat pėrfshijnė zhveshjen dhe seksin, prapė dua tė sigurohem qė ato nuk do tė jenė vulgare dhe se i kontribuojnė suksesit tė filmit. Nuk e kam probleme tė zhvishem para kamerės dhe tė angazhohem nė skena seksuale, por kėto duhet tė jenė nė shpirtin artistik”, ėshtė shprehur Nicole, e cila ka njė tė ardhme tė ndritur nė Hollivud.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi