» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Skifteri dhe patoku

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Skifteri dhe patoku

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Jun 2013, 13:53


Skifteri ishte duke ardhur rrotull mbi brigjet e njė liqeni tė vogėl alpin, duke fluturuar me krahėt e hapura, kur dalloi njė patė tė vogėl qė ishte larguar nga grupi i vėllezėrve tė saj, qė ishin mbledhur tė notonin rreth patės nėnė. “Patokun e pakujdesshėm do ta ha me njė kafshatė!”, u gėzua skifteri.
Dhe u lėshua nga poshtė nė pikiatė. - Kujdes! - bėrtiti mama pata, qė e kishte vėnė re rrezikun qė i kanosej patokut tė vogėl. Ai pati kohė tė zhytej dhe tė zhdukej nėn ujė, ndėrsa skifteri, i cili tashmė ishte lėshuar, rrihte prapanicėn mbi dallgėn e akullt dhe u zhyt nėn ujė disa metra, mes njė hareje bulėzash uji tė krijuara nga ikja me nxitim i karkalecave tė ujit dhe peshqve tė vegjėl.
Pas pak, patoku ishte nė vend tė sigurt, pranė mama patės dhe vėllezėrve tė vet. Ndėrsa skifteri pasi ia doli mbanė me shumė lodhje, u ndje jo vetėm qull, por edhe i ftohur. I poshtėruar dhe i zemėruar, grabitqari fisnik doli nė breg, duke rrahur krahėt me dėshpėrim.
Dhe ndėrkohė mendonte se uria nuk ėshtė kėshilltarė e mirė dhe se nuk mjafton tė jesh vetėm i fortė pėr t’ia dalė mbanė si nė ujė ashtu dhe nė jetė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skifteri dhe patoku

Mesazh nga Katilja prej Mon 23 Sep 2013, 19:07


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi