» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rita: Mė nė fund ndjehem si e rritur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rita: Mė nė fund ndjehem si e rritur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 May 2013, 14:10


Rita Ora mė nė fund ndjehet njė person i rritur. Kėngėtarja kosovare 22-vjeēe, e cila tani ėshtė nė romancė me Calvin Harris, sė fundmi ka shpenzuar para tė majme pėr t’ua blerė prindėrve tė saj nė shtėpi tė re dhe thotė se kalimi nė tregun e pronave, ka bėrė qė ajo mos tė mendoj mė se ėshtė ende njė fėmijė.
“Dje kam nėnshkruar njė kontratė pėr t’ia blerė mamasė dhe babait tim shtėpinė e tyre tė parė, prandaj zyrtarisht jam pronare e njė shtėpie dhe ndjehem si njė person i rritur”, ka thėnė Rita, e cila gjithnjė e mė shumė por arrit tė pushtoj fansat nė mbarė botė me talentin e jashtėzakonshėm muzikor dhe me kėtė po rritet edhe pasuria e saj.


/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi