» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rita fiton “The Voice Kids”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rita fiton “The Voice Kids”

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 May 2013, 19:40


Rita, vajza nga Kosova, u shpall fituese e spektaklit “The Voice Kids”, spektaklit tė talentėve tė vegjėl, qė rrugėtoi muaj tė tėrė nė ekranin e Top Channel.
Spektakli, qė solli shumė emocion nė ekranin e Top Channel, ngjiti nė natėn finale 6 konkurrente, qė nė fund mbetėn 3 pas pėrzgjedhjes sė trajnerėve, tė cilat shkuan edhe nė televotim. Dhe ato ishin Elisa, Uendi dhe Rita.
Nė tre fazat e konkurrimit, zėrat mė tė mirė, nga tė gjitha trojet shqipfolėse, kanė servirur pėr publikun njė spektakėl tė jashtėzakonshėm. Gjatė kėtyre muajve, me ta punuan tre trajnerėt Alma Bektashi, Elton Deda dhe Altin Goci.
Gjashtė finalistėt u pėrzgjodhėn si mė tė mirėt e mbi 1200 aplikantėve, qė u regjistruan qė nė fillim tė spektaklit.
Ndėrsa kjo e premte ishte finalja e edicionit tė parė tė “The Voice Kids”, autorėt njoftuan se kanė nisur edhe regjistrimet pėr edicionin e dytė. / Top Channel/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi