» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Naimi me videoklip tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Naimi me videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 May 2013, 19:38


Kėnga “Eja nė Prishtinė” e plasuar para disa muajve nga kėngėtari i njohur, Naim Abazi, tani do tė ketė edhe videoklipin.
Sipas Naimit, puna nė realizimin e kėtij projekti tashmė ka nisur.
“Kemi nisur punėn me ‘Maximus Produksion’ nga Blerdi Malushi dhe jemi duke bėrė njė punė tė madhe nė kėtė projekt. Ky videoklip do tė ketė xhirime nė disa vende tė Kosovės dhe uroj qė publiku ta mirėpresė”, ka thėnė ai pėr “Zėrin”.
Pas plasimit tė kėtij videoklipi, Naimi thotė se do tė nisė punėn edhe pėr njė projekt tjetėr.
K.B

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi