» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Incidenti i kėngėtares argjentinase, Laura Miller nė emision tė drejtpėrdrejtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Incidenti i kėngėtares argjentinase, Laura Miller nė emision tė drejtpėrdrejtė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 14 May 2013, 00:08

Kėngėtarja argjentinase, Laura Miller, ėshtė turpėruar gjatė interpretimit tė njė kėnge nė njė emision tė drejtpėrdrejtė televiziv. Pėr performancėn e saj, Laura kishte veshur njė bluzė pa krahė, nėn tė cilin nuk kishte jelekė. Dhe gjatė kėndimit pėrpara kamerave, ndodhi njė pakėndshmėri, me ē’rast njėri gji i doli jashtė dhe atė e pa publiku dhe miliona njerėz nė internet.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11291
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi