» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Viber debuton edhe nė kompjuterėt personal

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Viber debuton edhe nė kompjuterėt personal

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 12 May 2013, 23:33

Viber tashmė ėshtė bėrė njė shėrbim shumė i njohur nė mbarė botėn, dhe pėr ta dėshmuar fuqinė e saj, shėrbimi i famshėm i thirrjeve telefonike prej dates 08 Maj 2013 ėshtė vėnė nė dispozicion edhe pėr kompjuterėt personal.
Kjo do tė thotė se prej sot, mė shumė se 200 milionė pėrdoruesit e Viber tani mund tė qasen nė shėrbim edhe nga kompjuterėt e tyre personal, dhe tė njėjtit do tė kenė qasje nė kontaktet e tyre tė Viber nga dy pajisje – ato mobile, dhe kompjuterė personal.
Zgjerimi i shėrbimit edhe pėr kompjuterė nga Viber, ėshtė pjesė e strategjisė sė saj tė zgjerimit nė platforma tė ndryshme, tė cilat pėrfshijnė sistemet operative si iOS, Android dhe BlackBerry.
TecCrunch e ka provuar shėrbimin pėr disa ditė, dhe sipas pohimeve tė tyre, Viber pėr desktop ėshtė i mrekullueshėm pasi qė nuk dallon shumė prej aplikacionit mobil, i cili lejon thirrjen pėrmes VoIP, dėrgimin e mesazheve, dhe video-thirrjet.
Pėr momentin, video thirrjet vlejnė vetėm pėr lidhjen desktop-desktop, ndėrsa softueri ėshtė nė dispozicion pėr Windows dhe Mac.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi