» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga riqebulli prej Sat 15 Mar 2008, 10:58

_____ Mendoj se kur flitet per seks...dhe te besh seks...
jo te gjith e njohin ate si duhet...
si Mashkulli edhe Femra...
per mua te besh seks eshte Art...
ju keshilloj te lexoni dhe sdudioni dhe praktikoni...
____ KAMASUTRA ____
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11111
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:17

po i lodhur lummadhi mo njerez i keputur korbi
une ja fus gjumit per veten e ime Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11898
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:44

ti edhe pa bo sex fare menjen te gjumi e ke mi trinto Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11082
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:58

hahahahhahahaha po me flihet mo me flihet
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11898
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:23

me mir te flej se te te pyes he zemer te pelqeu Evil or Very Mad i urrej ata tipa ne kulm cherry jo se kam kaq shum eksperienc Embarassed me te then e kam 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11369
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga 666 prej Fri 21 Mar 2008, 21:27

hahahahhaha mirela Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11082
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:38

interesant shkruajti:

- Edhe kjo eshte pune lal, lodhesh edhe psiqikisht edhe fizikisht
Mad
Mad Mad Mad Mad me se e drejte mendim i sakte:P
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11190
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:55

Mendoj qe te mbledh energji per radhen tjeter. puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 Aug 2008, 09:58

mirela shkruajti:me mir te flej se te te pyes he zemer te pelqeu Evil or Very Mad i urrej ata tipa ne kulm cherry jo se kam kaq shum eksperienc Embarassed me te then e kam 8)
hahahahahahahaaaaaaaaa sa e madhe kjo hahahahaaaaaaaaa
mirela une nuk para i pyes , me te then e kam hahahhahahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Tue 05 Aug 2008, 11:28

Ka shume qe i thone vetes "Une jam mashkull"... por hmmmmm aty ky shkel femra edhe kulqedra dorezohet 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga deti prej Tue 05 Aug 2008, 11:34

E vertete moj Shota, s'e luan as topi kete qe thua. Edhe meshkujt me te forte jane dorezuar ne ate "log mejdani".
Po nejse...
mashkulli fle sepse ka permbushur detyrat e veta, aq kishte dhe aq beri. Po femra, valle nuk fle edhe ajo? Apo si fituese e duelit kerkon prap viktimen e radhes?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Tue 05 Aug 2008, 11:40

Deti mo mik edhe femra ndjen lodhjen dhe te gjitha si mashkulli vetem se ne behemi pak me kokelarta dhe nuk duam te pranojme realitetin se ndoshta jemi me te dobeta se mashkulli ne shume raste por nuk thuhet kot pse i kemi floket e gjata fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga ibo7 prej Wed 06 Aug 2008, 14:41

E ka kuptuar mashkulli se nuk ka fund kjo punė pėr atė edhe pushon edhe ndėrkohė e merr gjumi po ka asi raste kur nuk ndalen fare e nuk i merr gjumi ta kesh parasysh Shota mos mendo se ēdo her fle mashkulli pas asaj pune. Mad ehe
avatar
ibo7

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 06/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Wed 06 Aug 2008, 15:26

Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:27

Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

Ku e ke gjet kete frikacak hahahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga prima_dona prej Wed 06 Aug 2008, 15:30

interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

Ku e ke gjet kete frikacak hahahahaha
Hahahahahahaah keni luajtur menq ju pasha zotin. Oj shota moj nuk te njohaj se je kshtu!!!!!????
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:31

prima_dona shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

Ku e ke gjet kete frikacak hahahahaha
Hahahahahahaah keni luajtur menq ju pasha zotin. Oj shota moj nuk te njohaj se je kshtu!!!!!????

qysh more kolegen nuk po e njef, hala ka qe ti nuk po dishe ....hahahahah
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Wed 06 Aug 2008, 15:33

prima_dona shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

Ku e ke gjet kete frikacak hahahahaha
Hahahahahahaah keni luajtur menq ju pasha zotin. Oj shota moj nuk te njohaj se je kshtu!!!!!????
Ha po mo po e ze gjumi me te paren Neutral Neutral Neutral . He Dona po si me paramendove moj kolege hajt se nuk ta kaloj ty jo Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral .
Kjo eshte e vertet se disa mashkuj flejne para aktit nuk jam duke bere shaka pasha koken time Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:34

Shota shkruajti:
prima_dona shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral

Ku e ke gjet kete frikacak hahahahaha
Hahahahahahaah keni luajtur menq ju pasha zotin. Oj shota moj nuk te njohaj se je kshtu!!!!!????
Ha po mo po e ze gjumi me te paren Neutral Neutral Neutral . He Dona po si me paramendove moj kolege hajt se nuk ta kaloj ty jo Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral .
Kjo eshte e vertet se disa mashkuj flejne para aktit nuk jam duke bere shaka pasha koken time Neutral Neutral Neutral

Shota po me qudit kur po flet ne shumes Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Wed 06 Aug 2008, 15:35

Hahahahahahaaaaaaa vdiqa boll mo Interesant Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11381
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Wed 06 Aug 2008, 15:36

Shota shkruajti:Hahahahahahaaaaaaa vdiqa boll mo Interesant Shocked

Ok nuk po te pyes per ta e lash king
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga ylli prej Wed 06 Aug 2008, 18:35

po lollet mo se i takon me hek keq

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 10982
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 08 Aug 2008, 18:21

Shota shkruajti:Ka shume qe i thone vetes "Une jam mashkull"... por hmmmmm aty ky shkel femra edhe kulqedra dorezohet 8)

Woww cfare mendimi hahah Hallall bre kis
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11737
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:32

jo nuk dorzohet "kosovare" por flet qe te jet gati qe te kryej mardheni seksuale me dashnoren tjeter.
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10653
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 09 Aug 2008, 18:09

eugen shkruajti:jo nuk dorzohet "kosovare" por flet qe te jet gati qe te kryej mardheni seksuale me dashnoren tjeter.
hahahahahahahah sje normal ti hahahahahahahShocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Sat 09 Aug 2008, 21:26

Shota shkruajti:Ka shume qe i thone vetes "Une jam mashkull"... por hmmmmm aty ky shkel femra edhe kulqedra dorezohet 8)
Daduqe e ije ktau te mu se du te ta kallxoj une kulqedren taj ...se ene nonen tonde ka me zon xhumi ( po menoj ka mi ra tlig) kur sulmon katunari kuleqedren se ene hala ske ra ne hunlesh e katunar ti ene po livdohesh Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 21:53

morena mos me rrih sh ok lali se sndjena mire pastaj
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10653
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Fri 09 Jan 2009, 01:34

Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral
Kend moj posa ta shef ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 09 Jan 2009, 11:11

Sepse atė qė po pyet Naki, don ta sheh edhe nė ėnderr.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Jan 2009, 18:18

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral
Kend moj posa ta shef ?
Neutral Neutral Neutral Kunat sje normale ti .Ke pyt ky tjetri Neutral Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Morena nė Sat 10 Jan 2009, 17:55, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga summer spell prej Fri 09 Jan 2009, 18:34

Se eshte gomar... ne vend qe te thote nje llaf te mire, te te perkedhele, te kenaqeni bashke me lojra te ndryshme ai kthe kurrizin e fle !! Anestezi totale = Mashkulli Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11684
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Ylliks prej Fri 09 Jan 2009, 20:42

ai fle, se ajo e lodhur
pėndryshe, ai nuk do flente.
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 15:59

Ylliks shkruajti:ai fle, se ajo e lodhur
pėndryshe, ai nuk do flente.
ahahahahahahah ylliks une do shtoja edhe kete:
ai fle se shpesh magarica nuk ja ...... fest nejse

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 18:03

Per tu mbushur me energji!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 18:41

Morena shkruajti:Per tu mbushur me energji!
:puthje: yll bote je ndoshta marrin shembuj si duhet te jete nje femer qe mashkulli kurr mos te ja kthej shpinen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Ylliks prej Sat 10 Jan 2009, 19:37

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Hahahahahaha nje i imi fle edhe para asaj pune posa ta shef e merr gjumi Embarassed Neutral Neutral
Kend moj posa ta shef ?


atė sendin bre burrė, po ashtu e ka kur shota fle me shotanin

duhen dy shqelma nė rruzė, e nuk fle ai tre net bishtmėbisht Neutral
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga ESTER prej Sat 10 Jan 2009, 19:56

Po,flejn e pra mo se ,s'kon mo takat Neutral Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10180
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga shoku prej Sat 10 Jan 2009, 20:13

mesiguri se lodhet dhe si pasojė e merr gjumi

hahaha
avatar
shoku

Shteti : sporti
Postime : 71
Kyējet nė forum : 10174
Regjistruar mė : 09/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 20:32

Fle... per ta ripar ate cfar ai beri dhe ndoshta per ta bere ne ender ate qe nuk e ariti dot ta bente ne realitet fest 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Erion prej Sun 11 Jan 2009, 20:31

Nuk eshte e vertet. Une nuk fle pas marredhenies. Perkundrazi dua prape dashuri:D foodanddrink
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10240
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi