» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Samsung pėrgatitet pėr lansimin e Galaxy Camera

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Samsung pėrgatitet pėr lansimin e Galaxy Camera

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 May 2013, 20:55

Me sa duket, Samsung nuk po mjaftohet me linjėn e saj tė telefonave tė menēur Galaxy, pasi qė tani prodhuesi jug-korean ėshtė duke pėrgatitur edhe kamerėn e re tė quajtur Samsung Galaxy Camera, e cila tashmė ka marrė certifikimin Bluetooth.
Pajisjia ėshtė listuar si telefon mobil, kėshtu qė ka gjasa qė modeli i ri i kamerės Android do tė ofrojė edhe mundėsinė e realizimit tė thirrjeve telefonike.
Megjithatė, pėr momentin Samsung nuk ka dhėnė detaje tjera tė pajisjes mobile e cila me sa duket do tė jetė njė kombinim interesant, pikėrisht pėr shkak tė funksioneve qė do t’i ofrojė pėr pėrdoruesit. / Telegrafi /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi