» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sėrish godet Elvana, tani me Kreshėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sėrish godet Elvana, tani me Kreshėn

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 May 2013, 20:35Elvana Gjata nuk po ndalet, ose mund tė themi tė paktėn se kjo fjalė nuk ekziston nė fjalorin e saj. Kjo pasi kėngėtarja atraktive shqitpare ka publikuar projektin e saj tė ri tė jashtėzakonshėm me reperin nga Kosova, MC Kresha.
Kėnga e punuar nga produksioni Threedots ėshtė njė manifest i harreshėm, qė shfaq dy kėngėtarėt nė njė klub duke performuar.
Tashmė kėnga ėshtėh pritur shumė mirė nga publiku, me shumė komente pozitive dhe shpėrndarje nėpėr rrjetet sociale.
Elvana po gėzon sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėn “Beso” nė bashkėpunim me 2po2 dhe pritet qė edhe projekti me Kreshėn tė mos jetė mė ndryshe nga ana e suksesit. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi