» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Tue 28 Aug 2007, 10:49

Gratė nganjėherė nervozohen kur, pas seksit, meshkujt kthehen nė anėn tjetėr dhe flenė. Pse, bile pak, nuk pėrkėdhelen me to?
Ndoshta do t’ju interesojnė arsyet mė tė shpeshta pse ai fle, menjėherė, pas seksit. Shumė shpesh shkak mund tė jetė fakti se ai veē ėshtė lodhur nė kohėn sa bėnit dashuri me ritmin ultra tė shpejtė tė jetės, siē jetojnė shumica e njerėzve sot, nuk ėshtė aspak ēudi qė janė shpesh tė dėrrmuar. Seksi ndihmon nė relaksim, andaj ėshtė krejtėsisht e mundur qė ky lloj relaksimi i ndihmon atij tė vije deri tek ajo qė i duhet trupit tė tij mė sė shumti te gjumi. Arsyeje tjetėr janė hormonet tė cilat rrjedhin tek meshkujt dhe femrat, hormone tė cilat ju shtynė qė, pas seksit, tė shtriheni dhe tė kėnaqeni dhe, thjesht, tė ndjeheni shkėlqyeshėm. Kėto hormone mund tė nxisin relaksim tė organizmit dhe gjumė, si tek meshkujt, ashtu edhe tek femrat. Gjatė marrėdhėnies seksuale trupi i mashkullit ėshtė bukur i tendosur, i shtrėnguar, muskujt zgjaten... ejakulimi, nė vete, mund tė sjellė ndjenjėn e lodhjes sė tepėrt, e kjo tė ndėrlidhet me relaksimin e trupit, paraprakisht tė tendosur, ja arsyeja pėr zhytje tė ėmbėl nė gjumė.
Arsyeja e katėrt: frymėmarrja. Shumė meshkuj dhe femra nuk ia vėnė mendjen ritmit tė frymėmarrjes gjatė seksit e mbajnė frymėn apo marrin shpejt o ngadalė. Kjo sjellė deri tek mungesa e oksigjenit nė tru, qė nxit gjumin. Nė raste tė rralla ndodhė qė ky gjumė tė zgjatė edhe ditėn e nesėrme.
Arsyeja kryesore ėshtė kombinimi i disa gjėrave qė i pėrmendėm, veēanėrisht ajo qė para seksit ka qenė i lodhur, andaj seksi i cili, kur bėhet me personin e dashur, mund ta dėrrmojė edhe nė mėnyrė emocionale, e jo vetėm fizike (kjo nuk ėshtė gjė negative, vetėm konstatim) i ka shėrbyer si mėnyrė e shkėlqyer qė tė relaksohet dhe pėrfundimisht tė mund tė pushojė. Nė disa raste mė tė rralla mund tė ndodhė qė mashkulli, i cili vazhdimisht ėshtė i dėrrmuar pas seksit, ka edhe ndonjė problem mjekėsor – nėse dyshoni qė diēka nuk ėshtė nė rregull me tė dashurin tuaj, nė aspektin mjekėsor, kėshillojeni atė qė tė vizitojė mjekun.
Ekziston njė zgjidhje e shpejtė (por nuk ėshtė afatgjate dhe nuk duhet tė zbatohet gjithmonė) nėse vėrtetė dėshironi qė i dashuri juaj tė mbetet edhe pak i zgjuar pas seksit: njė filxhan kafe, para se tė ēoni dashuri. Kjo do tė duhej tė mjaftonte qė ta mbajė zgjuar atė, sadopak.
Por, ju mundeni qė, edhe nėse ai veē ka qenė i lodhur kur keni filluar tė bėni dashuri, tė shtriheni pranė tij dhe sė bashku me tė tė flini. Kjo, madje, ėshtė mėnyrė e mirė dhe e pėrshtatshme qė tė thellohet edhe mė shumė afėrsia nė mes tė partnerėve.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Fri 08 Aug 2008, 14:31, edituar 6 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga deti prej Tue 28 Aug 2007, 15:49

Mendimi im do te jete pak me ndryshe nga kjo qe eshte shkruar.
Nuk i mohoj arsyet e cekura me larte. Jane te pergjithesuara dhe me teper jane teorike se sa praktike.
Eshte e vertete se tek mashkulli kerkohet nje koncentrim dhe nje durim me i madh sepse gjate aktit duhet mbajtur ereksionin sa me gjate. Kjo shkakton tendosje dhe te shtangur, por ama as femra nuk e ka te lehte nese vertete eshte e perkushtuar dhe eshte me trup e mendje aty. Dua te them se pas nje akti te suksesshem ku dy partneret arrijne kenaqesine e pritur, lodhja eshte e dyanshme. Pra, faza e qetesimit eshte e domosdoshme per te dyte dhe ne kete rast akteret ose qendrojne edhe pak kohe ne perqafimin e njeri-tjetrit ose ia kthejne shpinen njeri tjetrit. Si do qe te jete eshte nje pushim i merituar dhe gjumi do te jete vertete i embel per te dy.
Pra eshte kualiteti i aktit dhe kenaqesia e ndersjelle ajo qe i ve ne gjum te dy akteret ne te njejten kohe.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 11:49

po edhe lodhet korbi Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Elsa prej Fri 16 Nov 2007, 12:31

puc puc puc kujton ate cka ka bere nese ka bere dicka puc puc puc
avatar
Elsa

Shteti : Ferizaj
Postime : 30
Kyējet nė forum : 11785
Regjistruar mė : 27/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 19 Nov 2007, 09:36

ose eshte ngopur dhe ka marramendje,haaa
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13707
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 19 Nov 2007, 10:15

eshte e vertet kjo qe po thuani qe ka disa tipa qe flejn pas mardhenieve seksuale ok une jam njeri prej tyre qe posa te bej mardhenie kam deshire te fle une e pash qe disa ketu kishin dhene mendime te ndryshme por une mendoi qe kjo ndodhe per shkak te shqetsimeve te ndryshme te jetes se perditshme dhe dozes nervore qe posedon ai person dmth kjo dukuri eshte baze nervore ata tipa qe jane me shume nervoz eshte shume e vertet qe pas mardhenieve seksuale flejn per arsye se para mardhenies kane qene te shqetesuar dhe pasi qe ai ka bere mardhenie sistemi i tij nervor ne trurin e tij fillon te qetesohet konkretisht te pushoj dhe per kete personi ne fjale e ndin njefar varshemrie te gjumit apo lodhjes dhe per kete arsye flen dmth lirisht mundemi te themi qe seksi ndikon shume pozitivisht tek keta persona.

Me Respekt
Psikologu Dukagjini
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Wed 06 Feb 2008, 15:15

hahaha po e vertet esht se ndoshta nuk keni fuqi me te rrini tani ja kepni gjum hahaha per at arsye flini ne gjum se lodheni shum me duket ju meshkujt


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Feb 2008, 10:09

Nga e thua kete koment ti gurbetqare duhet ta kesh parasysh "Te gjithe mashkujt nuk jane njesoj" 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga deti prej Thu 07 Feb 2008, 10:24

Ashtu eshte naki, meshkujt (burrat) tregohen ne "logun e mejdanit" dhe jo te gjithe dalin fitues. Fitojne te duruarit apo jo? Eshte me rendesi qe gjate "betejes" te mos jesh edhe aq egoist, te japish dhe te marrish ne te njejten kohe. Pra, te kesh pak meshire edhe per kundershtarin sepse keto beteja kane ndryshuar sot, nuk jane si me pare.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Feb 2008, 10:26

Po pra burri ne log te mejdanit e gurbetqarja akoma ska hasur si duket ne burre te vertet Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Thu 07 Feb 2008, 11:40

hahaha ok naki te shikojm ty se sa je i afet apo te vnoi ne gjum menjeher hahaha sepse gurbetqarja ka shum energji


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Loresa prej Thu 07 Feb 2008, 13:30

Hohohohohohohohhooo xhi kom kesh shaum O Naki be xhi thojsh more ene sa minuta ki forca me muve taj e ? Hohohohohohhohooooo u shkoklita tuj kesh taj Mad Mad Mad ene po dojsh o Naki be shti vi vo kosova do shojsh ti cka asht cauca ot tetova Razz Razz danc danc silent puc

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 11933
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga ejona prej Thu 07 Feb 2008, 17:46

Hahahahahaha...... pika ty Loresa me mebti merak te takoja kur ishe ne Lipjan po shpresoj do takohemi.
Pse mashkulli fle pas mardhenjes seksuale ? Biologjikisht do ishte me mire te kishim ndonje sqarim. Apo mashkujt duhet te jene ata qe do tregojne te verteten.
Rrespekte per Dukagjinin shume real eshte tregu.
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 09 Feb 2008, 21:18

hahahahaha paj ohh bre ju kam thene qe si CIA jam pa mu nuk keni gjalle Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 10 Feb 2008, 13:43

Lodhen te shkretet dhe i ze gjumi Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Feb 2008, 17:31

barby_ shkruajti:Lodhen te shkretet dhe i ze gjumi Very Happy
8) varet kush mi kinge

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 10 Feb 2008, 19:07

a din qysh eshte e vertet ndoshta ka edhe meshkuj qe jane ashtu si KUAJ hahaha qe nuk lodhen ckapo di une vlla mirpo mendimi jem ke ai i mehershmi per mua e kam fjalen ciaoo..
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Feb 2008, 21:46

DUKAGJINI shkruajti:a din qysh eshte e vertet ndoshta ka edhe meshkuj qe jane ashtu si KUAJ hahaha qe nuk lodhen ckapo di une vlla mirpo mendimi jem ke ai i mehershmi per mua e kam fjalen ciaoo..
Hahahahahaa Duki se di valla une per veti kur bej kete gje ha 1 kg kikirika dhe nja 2 birra te Pejes dhe Mad ..... pasha sabahin Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Mon 11 Feb 2008, 07:42

hahaha ok Naki do te shohim ty sae shum premtime po thua do ta shikojm sa je i fort vetem nje ruaju se birra e pejes edhe pejanja te lejn te pir deri 2 jav smundesh me ardh ne vehte hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 11 Feb 2008, 23:24

po kur lodhet i ziu ca te beje gjum i duhet
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12217
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Tue 12 Feb 2008, 06:22

po normal motrushe se ja kep gjum edhe ashtu si i pir hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga deti prej Tue 12 Feb 2008, 10:33

I duhet pak relax per te marre energji te reja ngase show duhet vazhduar gjithmone nga e para.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Dukagjini prej Tue 12 Feb 2008, 11:23

Mendoj qe per kete gje ben pune BIRRA E PEJES DHE VIAGRA OSE RED BULL aaagaggaga :drunken:
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Loresa prej Tue 12 Feb 2008, 12:00

DUKAGJINI shkruajti:Mendoj qe per kete gje ben pune BIRRA E PEJES DHE VIAGRA OSE RED BULL aaagaggaga :drunken:
hahahahahahahaha o ty pika te raft o Dukagjin sa kam qesh.....Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 11933
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Feb 2008, 15:24

Naki shkruajti:
barby_ shkruajti:Lodhen te shkretet dhe i ze gjumi Very Happy
8) varet kush mi kinge

Eksperjenca ben te sajen Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Tue 12 Feb 2008, 17:46

hahaha mir e ke duki vlla se birra e pejes edhe pejanja ja shkaterrojn eshtrat Nakit hahahahaha

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 04 Mar 2008, 09:55

Per mendimin ti nuk ka te beje fare jo te gjithe meshkujte flen nuk eshte e thene ,por lodhja eshte me e shumte te mashkulli,eshte si nje sportiste qe bene nje gare vrapi edhe i duhet pak minuta qe te mari fryme ,po ashty eshete edhe per femeren se edhe ajo lodhet ,kur ndjenjat jane te perbashkta eshte dashuri e perkryer nuk ka lodhje kurre
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11196
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Kimi prej Wed 05 Mar 2008, 08:27

Duhet qe femrat te jene me te shkathta qe mashkullin mos ta zen gjumi pas Sexsit.
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11190
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Guest prej Wed 05 Mar 2008, 08:37

po femrat jan te shkatheta per at arsy nuk i merr gjumi femrat


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga deti prej Thu 06 Mar 2008, 11:46

Ngase ka kryer edhe detyren e fundit te shtepise per diten qe po e le prapa. Duhet marre forca te reja per diten e re.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga dano prej Thu 13 Mar 2008, 18:50

Jo re jo por fle qe te jet gati per heren tjeter re Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11209
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Adisa prej Fri 14 Mar 2008, 08:29

Shocked Shocked flejn se lodhen tu Shocked Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga beri prej Fri 14 Mar 2008, 13:24

sepse femra smundet mo e duhet me ja rras gjum se ski qa me bo
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11304
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Mar 2008, 13:36

Se lodhen prandaj flene
Sa gjynaf nuk durojne dot te shkretet Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Fri 14 Mar 2008, 13:50

- Mendoj se e bejne armepushim deri neser, per t'u ripregaditur per sulmin e ardhshem. Very Happy:D:D:D
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Mar 2008, 14:01

hahahahaha sa energji qe harxhoni Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga beri prej Fri 14 Mar 2008, 14:12

hahah sa djersa derdhet
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11304
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Interesant prej Fri 14 Mar 2008, 17:37- Edhe kjo eshte pune lal, lodhesh edhe psiqikisht edhe fizikisht
Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga 666 prej Fri 14 Mar 2008, 19:37

mos i fusni te gjithe ne nje thes re Very Happy:D se ka meshkuj qe pas sexit bejne prape sex dhe pastaj ashtu... (se me vje tyrp me e thon) Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11088
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Adisa prej Sat 15 Mar 2008, 10:21

Mad Mad Mad Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi