» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shpati “si Kazanova”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shpati “si Kazanova”

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Apr 2013, 15:32

Shpat Kasapi ka paralajmėruar videoklipin e ri, tė kėngės qė do tė titullohet “Si Kazanova” dhe do tė jetė kėngė verore.
“Do tė jetė e rrymės ‘dance’ dhe do tė ketė njė tekst interesant dhe mendoj se do tė dalė diku nga muaji maj, qė tė jetė edhe pėr sezonin veror”, ka deklaruar kėngėtari nė njė intervistė pėr shtojcėn Koha Tjetėr.
Duke komentuar titullin e kėngės, Shpati ka thėnė se kjo nuk ka tė bėjė me ndonjė paralajmėrim se ai do tė bėhet pikėrisht si “mashkulli i dėshiruar nga femrat”.
“Titulli i ēdo kėnge ėshtė thjesht i tille. Ky pėr tė cilin po flasim, ėshtė titulli i kėngės mė tė re, e cila flet pėr njė femėr qė unė e kam bėrė pėr vete dhe unė ndjehem si Kazanova qė arrita ta bėj pėr vete... Nuk ka lidhje fare me jetėn time dhe me mua, sepse nuk kam qenė dhe nuk do tė jem kurrė tip aventurieri”, ka shpjeguar kėngėtari. /Telegrafi/


“Do tė jetė e rrymės ‘dance’ dhe do tė ketė njė tekst interesant dhe mendoj se do tė dalė diku nga muaji maj, qė tė jetė edhe pėr sezonin veror”, ka deklaruar kėngėtari nė njė intervistė pėr shtojcėn Koha Tjetėr.
Duke komentuar titullin e kėngės, Shpati ka thėnė se kjo nuk ka tė bėjė me ndonjė paralajmėrim se ai do tė bėhet pikėrisht si “mashkulli i dėshiruar nga femrat”.
“Titulli i ēdo kėnge ėshtė thjesht i tille. Ky pėr tė cilin po flasim, ėshtė titulli i kėngės mė tė re, e cila flet pėr njė femėr qė unė e kam bėrė pėr vete dhe unė ndjehem si Kazanova qė arrita ta bėj pėr vete... Nuk ka lidhje fare me jetėn time dhe me mua, sepse nuk kam qenė dhe nuk do tė jem kurrė tip aventurieri”, ka shpjeguar kėngėtari. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi