» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook Phone, mė 4 prill?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Facebook Phone, mė 4 prill?

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Mar 2013, 01:31

Nė fillim tė muajit tė ardhshėm, mė saktėsisht mė 4 prill, Facebook do ta mbajė njė ngjarje tė re tė dedikuar pėr sistemin operativ Android, tė cilėn rrjeti social e ka quajtur “shtėpi tė re”, dhe kjo gjė mund tė nėnkuptojė njė integrim edhe mė tė madh me platformėn mobile.
Sipas TechCrunch, nė kėtė ngjarje mund tė lansohet aplikacioni i ri i Facebook pėr Android, apo tė bėhet prezantimi i modelit tė ri tė telefonit tė menēur tė Facebook, tė cilėn besohet se kompania ėshtė duke e krijuar nė bashkėpunim me prodhuesin tajvanez, HTC.
Nė internet tashmė janė publikuar disa koncepte tė modelit tė ri tė telefonit tė Facebook, i cili nėse ndodh tė jetė i tillė, nuk duket aspak keq. / Telegrafi /
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11814
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi