» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Mar 2013, 01:28

Modelja braziliane Sabrina Boing Boing, e cila shumė herė ka provokuar me fotot e saj ekstravagante, kėtė herė ka postuar nė profilin e saj nė Instagram disa foto, nė tė cilat i jep gji njė viēi.
Ajo shprehet se e ka bėrė kėtė veprim pėr tė sensibilizuar njerėzit qė tė duan mė shumė kafshėt, por shumė njerėz mendojnė se ajo i ka bėrė kėto foto pėr tė tėrhequr sa mė shumė vėmendjen e medieve, transmeton Shekulli.
Javėn e kaluar ishte e impenjuar duke ushqyer njė struc me veshje provokuese. /Telegrafi/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11817
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Apr 2013, 02:14

I lumi viqi sa ja kam lakmi Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga UNE...vlonjati prej Tue 02 Apr 2013, 19:58

Nuk ka dal kot shprehja kur ka qumesht ne dyqan nuk te duhet lop ne shtepi.
avatar
UNE...vlonjati

Shteti : Vlore
Postime : 11
Kyējet nė forum : 5285
Regjistruar mė : 31/03/2013
Profesioni : jurist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi