» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thyen njė Shtėpi pėr tė hapur Facebookun

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thyen njė Shtėpi pėr tė hapur Facebookun

Mesazh nga Majlinda prej Wed 27 Mar 2013, 20:40

Njė studente nga Universiteti nė Georgia tė SHBA-ve ka hyrė dhunshėm nė njė shtėpi pėr tė kontrolluar Facebookun dhe mė pas ka urinuar mbi krevat.
Pėr studentėt amerikanė ekzistojnė mėnyra tė shumta pėr tė ardhur deri te qasja nė internet, duke filluar nga bibliotekat apo huazimi i njė laptopi nga miqtė, por 18-vjeēarja ka vendosur qė ta thyejė njė shtėpi pėr tė kontrolluar profilin e saj nė rrjetin social dhe pėr tė pushuar pak.
Kur ka ardhur nė shtėpi, pronarja e ka gjetur studenten tė shtrirė dhe duke e shfrytėzuar laptopin e saj.
Vajza ka kėrkuar falje dhe ka shkuar, mirėpo nuk ėshtė ē’kyēur nga profili i saj dhe nė atė mėnyrė, policia e ka gjetur shumė shpejtė. CBS Atlanta njofton se para se tė largohej, 18-vjeēarja kishte urinuar mbi krevat.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11646
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi