» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Napoleon Bonaparte kishte Frigė nga Macet !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Napoleon Bonaparte kishte Frigė nga Macet !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 27 Mar 2013, 00:08

I famshmi Napoleon Bonaparte, Perandor i Francės, udhėheqės ushtarak dhe politik kishte fobi nga macet. Macet i shkaktonin tė dridhura deri nė kockė Napoleonit. Nuk dihet pse ai i kishte kaq shumė frikė ato. Por ajo qė dihet ėshtė se shikimi i njė maceje i shkaktonte atij panik. Dhe kjo nuk i ka ndodhur vetėm Napoleonit. Shumė burra tė tjerė tė cilėt kanė provuar tė sundojnė botėn kanė pasur frikė nga macet, duke pėrfshirė kėtu Hitlerin, Musolinin dhe Jul Ēezarin. Duket se macet dhe diktatorėt nuk ishin destinuar kurrė pėr t’u marrė vesh bashkė.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11360
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi