» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nxjerr nė shitje gjėsendet e burrit tradhtar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nxjerr nė shitje gjėsendet e burrit tradhtar

Mesazh nga Betty_Blu prej Mon 18 Mar 2013, 14:50

Njė grua kanadeze ka nxjerrė nė shitje gjėrat mė tė vlefshme tė burrit tė saj, gjatė kohės sa ai gjendej nė njė fundjavė ‘tė nxehtė’ me dashnoren e tij.
Ngjarja ka ndodhur nė White Rock tė Vancouverit, ndėrsa gruaja madje e ka reklamuar shitjen.“Burri na la pėr njė pleh dhe po shes gjithēka gjatė kohės sa ai po kalon fundjavėn me femrėn e pėrdalė. E dua shtėpinė tė zbrazėt deri tė hėnėn, nė mėnyrė qė kur tė kthehet, tė shokohet”.“Mos ejani shumė herėt, sepse do ta shijoj verėn me shoqet e mia kėtė mbrėmje duke i pastruar tė gjitha gjėrat e tij dhe ndoshta do tė kemi kokėdhimbje nė mėngjes”.“Prandaj flisni mė ngadalė me zonjat qė do tė mbajnė syze”, ka shkruar gruaja nė reklamėn e publikuar online, ndėrsa transmeton Times Colonist.
avatar
Betty_Blu

Shteti : Ferizaj
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11112
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi