» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Mar 2013, 23:54

Njė ngjarje tronditėse i ka ndodhur njė 64-vjeēari nga Belgjika, i cili vetėm pas 20 vitesh martesė mori vesh se ishte martuar me njė burrė dhe jo me njė grua ashtu siē pretendonte ai. Ai sapo ka marrė vesh qė bashkėshortja e tij ishte njė burrė, por me anė tė ndėrhyrjeve kishte ndryshuar gjininė, ai ėshtė divorcuar.
Jan ishte martuar me tajlandezen Monica nė vitin 1993 dhe vetėm para pak ditėsh mėsoi se ajo ishte njė transvestite dhe se nė vitin 1991 kishte bėrė shumė ndėrhyrje kirurgjikale pėr tė ndėrruar gjininė.
Burri kishte nisur tė dyshonte, pasi bashkėshortja e tij nuk dėshironte fėmijė, duke u justifikuar se ai i kishte dy fėmijė nga martesa e parė. Madje, Monica e kishte mashtruar dhe pėr ciklin e menstruacioneve duke vendosur peceta ēdo muaj. Tė gjitha veprimet e saj nuk e linin Jan tė dyshonte asgjė gjatė kėtyre viteve.
Burri e zbuloi gjininė e gruas, vetėm kur kjo e fundit e tradhtoi me njė mikun e tij dhe ky i fundit i kishte treguar gjithēka. Tashmė ai i shokuar nga ngjarja ka kėrkuar divorcin e menjėhershėm nga Monica. /KP/Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Mar 2013, 15:53

dhe si e kuptoi shoku i burrit... mos ishte gje mjek per kirurgji plastike???

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8351
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga bora prej Wed 13 Mar 2013, 19:42

po pse me mikun e atij e jishte lon me e bo atepune ajo ahhahahahahahahahahaha e me burrin jo aahahahahahahaha e modhe kjo
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Eidisi prej Fri 15 Mar 2013, 00:49

Neutral Neutral Kontrolloni para se te martoheni tani Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5837
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi