» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Samsung Galaxy S4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Samsung Galaxy S4

Mesazh nga Lori prej Sun 17 Feb 2013, 18:40

Data e lansimit tė telefonit tė shumėpritur nga “Samsung”, Galaxy S4, tashmė ėshtė bėrė gjysmė zyrtare. Sipas zėrave tė fundit, thuhet se Samsung Galaxy S4 do tė prezantohen gjatė muajit mars, dhe do tė fillojė tė shitet kah gjysma e muajit prill.
Nė mesin e shumė specifikave tė cilat disa herė janė pėrsėritur, pritet tė jenė edhe teknologjitė e reja si “Eye Scroll” dhe “Eye Pause”, tė cilat do ta bėjnė pajisjen edhe mė interesante, ndėrsa pritet qė Samsung Galaxy S4 tė bėhet telefoni mė i shitur i kompanisė deri mė tani.
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 10586
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi