» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Mesazh nga Lori prej Fri 15 Feb 2013, 13:16

Para pak ditėsh njė lajm tronditi botėn mbarė. Thuhej se nė Meksikė njė vogėlushe vetėm 9 vjeēe kishte lindur bebe.
Atėherė u tha se ajo ishte tetė vjeē, kur mbeti shtatzėnė me njė adoleshent, qė ishte arratisur.
Por, tani zyrtarėt meksikanė konfirmojnė se vajza qė lindi beben ėshtė 12 ose 13 vjeēe, dhe jo 9, siē pretendonte mamaja e saj.
Zyrtarėt po ashtu kanė konfirmuar se njerku i saj 44- vjeēar ėshtė babai i fėmijės dhe jo i dashuri i saj adoleshent.
Ishin fqinjėt qė hodhėn fillimisht dyshime pėr moshėn e vajzės, tė quajtur Dafne.
Ka spekulime tė ndryshme pėr kėto veprime tė mamasė sė Dafnes, por njėri prej tyre thotė se ajo do ta fusė vajzėn nė rrugėn e prostitucionit. Vetė mamaja e Dafnes punon si prostitutė. /shekulli/
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Mesazh nga albi prej Fri 15 Feb 2013, 21:47

kafsha sillet me mir me kafsha tjera se ky 44, vjeqari me dhunua nje femi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11736
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi