» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Edhe njė gėnjeshtėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Edhe njė gėnjeshtėr

Mesazh nga Majlinda prej Mon 11 Feb 2013, 19:03

Nėpėr rrjetet sociale ėshtė pėrhapur lajmi se ekziston njė xhirim seksual i Taylor Swift. Njė pėrdorues i “Facebook-ut” ka nxjerrė njė deklaratė e cila ėshtė shpėrndarė shumė herė, ku thotė se kėngėtares sė muzikės i ėshtė hakuar celulari iPhone, nga i cili ėshtė vjedhur videoja.
Sipas tij, nė video shihet 23-vjeēarja duke kryer marrėdhėnie me ish-tė dashurin e saj, gjegjėsisht yllin e “One Direction”, Harry Styles. Megjithatė, duket se emri i Swift ėshtė pėrdorur vetėm sa pėr tė fituar klikime, pasi qė nuk ekziston njė video e tillė.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11814
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi