» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė Gjermani, qeni-polic ka kėpucė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė Gjermani, qeni-polic ka kėpucė

Mesazh nga Lori prej Sat 09 Feb 2013, 21:23

Policia gjermane Dunja Fischer e policisė federale tė Osnabruck, nė Gjermaninė Perėndimore, i vesh qenit Rooney kėpucė mbrojtėse nė mėnyrė qė mos ti dėmtohen kėmbėt.
Sipas njė nisme tė fundit tė gjithė qentė e njėsisė K-9 duhet tė veshin kėto kėpucė speciale gjatė kohės qė janė nė shėrbim./Indeksonline/
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11366
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi