» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Mesazh nga Lori prej Sat 09 Feb 2013, 21:22

Njė grua e shėndoshė ka kapur shikimet pėrbuzėse tė njerėzve tė cilėt ia ngulin sytė nė ambiente tė ndryshme publike.
Femra obeze ka fotografuar veten bashkė me njerėzit qė e fiksojnė dhe pamjet i ka publikuar nė faqen e saj tė internetit.
Haley Morris-Cafiero, njė 37-vjeēare amerikane, shihet e ulur nė restorant, duke bėrė pazar ose duke shėtitur dhe nė tė njėjtėn kohė dallohen vėshtrimet pėrbuzėse tė njerėzve drejtuar asaj.
Ajo ka shkruar nė faqen e saj tė Facebook-ut: “Gjithmonė i kam vėnė re fytyrat e njerėzve qė mė shikojnė dhe qeshin me format e mia.”
Kurse e pyetur nga britanikja ‘Daily Mail’, gruaja deklaroi: “Mua mė pėlqen shumė tė ha dhe problemi ėshtė se konsumoj shumė ushqime kalorike. E kam nisur projektin nė vitin 2010 dhe i kam bėrė vetes mijėra foto ku nė sfond duken njerėz qė mė shikojnė mua nė mėnyrė tė pakėndshme.”
Haley e ka fotografuar veten anembanė botės dhe thotė se kudo ndodh e njėjta dukuri, ajo e shikimit me nėnvlerėsim nga njerėzit./Indeksonline/
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11297
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi