» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ju duket mjekėsia nė vendin tonė ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ju duket mjekėsia nė vendin tonė ?

Mesazh nga edvini084 prej Tue 30 Oct 2012, 16:08

Keq
Mirė
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 6478
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ju duket mjekėsia nė vendin tonė ?

Mesazh nga bora prej Tue 30 Oct 2012, 18:11

Aaaaaaaaaa mos e pyt si mjek jane te mrie dhe te specializuar po jane te dhene mbas LEKUT me nje fjale lekista ky eshte realiteti
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10075
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi