» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Leo Messi merr Kėpucėn e Artė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Leo Messi merr Kėpucėn e Artė

Mesazh nga princesse prej Mon 29 Oct 2012, 23:58

Leo Messit iu dorėzua Kėpuca e Artė, ēmim qė jepet nga gazeta sportive spanjolle ‘Marca’ pėr golashėnuesin mė tė mirė tė kampionatit spanjoll.
Argjentinasi i Barcelonės shėnoi plot 50 gola nė sezonin e kaluar nė Ligėn BBVA. Messi u shpreh gjatė ceremonies sė organizuar me kėtė rast: “Falenderoj familjen time dhe shokėt e skuadrės sepse pa ata do tė ishte e pamundur ta fitoja kėtė ēmim.”
“Ky ēmim ėshtė i tė gjithėve sepse golat nuk shėnohen vetėm”, shtoi Messi.
Nė marrjen e kėtij ēmimi, Messi shoqėrohej nga presidenti i Barcelonės, Sandro Rosell, kapiteni i skuadrės, Carles Puyol dhe zėvendėskapiteni, Xavi Hernandez.
Kjo ėshtė hera e dytė nė karrierė qė Leo Messi fiton Kėpucėn e Artė./tch/
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10860
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Leo Messi merr Kėpucėn e Artė

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 18:04

BRAVO I QOFT SEPSE E MERITON

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 5744
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi