» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A prishet lidhja pa seks !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga edvini084 prej Sun 28 Oct 2012, 15:31

A prishet lidhja pa seks !
Si mendoni ?
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 6481
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Oct 2012, 18:57

Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga bora prej Mon 29 Oct 2012, 22:33

Them se po
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga princesse prej Mon 29 Oct 2012, 23:38

Po mendoj edhe une.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10860
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga bora prej Tue 30 Oct 2012, 09:45

Naki shkruajti:Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?

Kush tha o Naki qe PO eshte JO Cool
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Oct 2012, 12:25

mela shkruajti:
Naki shkruajti:Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?

Kush tha o Naki qe PO eshte JO
Oj katunare nuk thashe po po lexoje me mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga jehonaa prej Tue 30 Oct 2012, 14:31

Naki shkruajti:
mela shkruajti:
Naki shkruajti:Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?

Kush tha o Naki qe PO eshte JO
Oj katunare nuk thashe po po lexoje me mire.
Mela me pelqen mendimi yt sepse e thua drejt per drejt at qfar mendon te lumt je tolerante

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6464
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga bora prej Tue 30 Oct 2012, 18:20

Me qe jom katunare e nuk di me lexu masqaro se cfare ke thone Smile
une them qe varet
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga Naki prej Wed 31 Oct 2012, 01:38

Naki shkruajti:
Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?
Normal qe po ( dmth normal qe prishet lidhja pa seks ) dhe e verteton ku ka lidhje te qendryshme pa seks.
Nuk te kam faj une qe je katunare e nuk ta kap fare Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga bora prej Wed 31 Oct 2012, 11:40

mela shkruajti:
Naki shkruajti:Normal qe po. Ku ka lidhje te qendrushme pa seks !?

Kush tha o Naki qe PO eshte JO Cool

po mire une cfare kam shkrujt ketu kam shkrujt .... eshte Jo me nje fjale qe nuk zgjat pa seks e kuptove o Naki Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:03

joooo sepse femra sesht nje objekt apo send me kalu kohen nja 2 or un mendoj se jo po ka dhe nga ato qe lidhen vec per seks

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A prishet lidhja pa seks !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi