» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashuria apo seksi !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dashuria apo seksi !

Mesazh nga edvini084 prej Sat 27 Oct 2012, 20:49

kush ndikon me shume ne nje lidhje dashuria apo seksi.
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 51
Kyējet nė forum : 6592
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga ekatarina prej Sun 28 Oct 2012, 00:00

Te dyjat edhe njera edhe tjetra
avatar
ekatarina

Shteti : Toka
Postime : 16
Kyējet nė forum : 9916
Regjistruar mė : 19/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Oct 2012, 01:44

Seks bejne edhe kafshet.
Dashuria eshte dhurata me e shtrenjet per njeriun kurse e dyta seksi eshte vetem nje permbushje e kesaj dhurate.
Por cfar eshte kryesorja edhe dashuria edhe seksi te dyja lindin ne emer te egoizmit. Mendim personal.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga bora prej Sun 28 Oct 2012, 17:32

Dashuria ne rradhe te pare pastaj seksi. Te bos seks pa dashuri me duket nje gjo absurte. Ky eshte mendimi im
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10189
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Oct 2012, 19:01

Po e perseris seks bejne edhe kafshet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga princesse prej Mon 29 Oct 2012, 23:40

Kafshet nuk kan ndjenja Naki.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10971
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga bora prej Tue 30 Oct 2012, 09:42

I ketij mendimi jam dhe une si princess. po ne kete kemi nej shprehje po nuk po e them Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10189
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Oct 2012, 12:24

princesse shkruajti:Kafshet nuk kan ndjenja Naki.
princesse me thuaj cka ka lidhje ndjenja ne kete teme e ke lexu mire titullin apo veq ja fute krk hava

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga bora prej Wed 31 Oct 2012, 11:43

Qe te dyja bashke shkojne paralel Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10189
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Katilja prej Sun 17 Feb 2013, 17:07

deshira per seks eshte ma e madhe se deshira per dashuri , ose te pakten
keshtu duket , pasi e para mund te arihet lehte kurse e dyta jo
gjithmone eshte e lehte per ta pasur , por gjithsesi ma e rendesishme
dhe e domosdoshme eshte dashuria , pasi sex bejne edhe kafshet , por
dashuria eshte nje dhurate per njerezit dhe seksi eshte thjesht
permbushja e kesaj dhurate .

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6745
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Lori prej Sun 17 Feb 2013, 18:42

Une mendoj se shkojne paralel
avatar
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga deti prej Sun 17 Feb 2013, 19:48

Dashuria e para por edhe seksi si fryt i kesaj dashurie. Seksi pa dashuri eshte ngopje e barkut pa pasur apetit fare.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13219
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo seksi !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi